Goed op de toekomst
voorbereid!

Team 

Armanda Waters-Peters, directeur
directie.trompetter@liemersnovum.nl 

Anita Roelofswaard, intern begeleider 
ib.trompetter@liemersnovum.nl

Petra Bieleveldt, leraar groep geel 
petra.bieleveldt@liemersnovum.nl

Denice Jansen, leraar groep geel
denice.jansen@liemersnovum.nl

Mariette Huizinga, leraar groep wit, gedragsspecialist
mariette.huizinga@liemersnovum.nl 

Milou Nieuwenhuis,  leraar groep wit, vakleerkracht gym, MR-lid, gedragsspecialist en sport&cultuurcoördinator.
milou.nieuwenhuis@liemersnovum.nl
 
Ellen Jansen, leraar groep blauw, ICT-coördinator.
ellen.jansen@liemersnovum.nl

Femke Goossen, leraar groep blauw en groen
femke.goossen@liemersnovum.nl

Isabelle van Tilburg, leraar groep oranje
isabelle.vantilburg@liemersnovum.nl

Nienke Godschalk, leraar groep groen.
nienke.godschalk@liemersnovum.nl 

Enggenita Jamlean, leraar groep rood.
enggenita.jamlean@liemersnovum.nl
 
Eva Bathe, leraar groep paars en blauw, MR-lid en yogadocent
eva.bathe@liemersnovum.nl 

Lucina Hut, leraar groep  paars, ondersteuner bouw 3, Volo Magis
lucina.hut@liemersnovum.nl

Babs Hermsen, onderwijsassistent, ICT-coördinator
babs.hermsen@liemersnovum.nl 
 
Kirsten Jansen, administratie
admin.trompetter@liemersnovum.nl

Marijn Roos, vakleraar gym

Jos Wolkenfelt en Jan Harmsen, conciërge